Ekran Xperia XZ2 psuje się, a Sony ma to w nosie. A przynajmniej tak to wygląda

Ekran Xperia XZ2 psuje się, a Sony ma to w nosie. A przynajmniej tak to wygląda

Coraz więcej posiadaczy Sony Xperii XZ2 zgłasza problemy z wyświetlaczem swoich telefonów. Pojawiają się na nim, widoczne na powyższym zdjęciu, białe paski i kropki. Przeszkadzają one w czytelnym odbiorze obrazu i zwyczajnie irytują. Oficjalne oświadczenie Sony stwierdza, że winnym jest elektrostatyka:

„Sony Mobile zobowiązuje się do zapewnienia najwyższego standardu jakości swoich produktów i obsługi klienta. Ze względu na charakterystykę wyświetlacza, w niektórych modelach mogą pojawić się wzory pasków w wyniku działania elektrostatyki. Nie jest to wada funkcjonalna i zwykle wzory pasków zanikają wraz z zanikiem elektrostatyki.”

Inaczej mówiąc, zdaniem Sony problem jest drobny i sam się rozwiązuje. Takie podejście firmy owocuje tym, że dotknięci ww. problemem klienci odsyłani są z salonów Sony z kwitkiem. Większość osób w sieci grzmi z tego powodu, twierdząc, że Sony nie wywiązuje się z zobowiązań wobec klienta. Osobiście uważam, że należy chwilę poczekać i sprawdzić, czy powyższe wyjaśnienie jest prawdziwe. Jeśli tak to problem powinien po jakimś czasie sam minąć. Jeśli nie, wtedy można grzmieć.

Dajcie znać, co wy o tym myślicie.


Bose Sleepbuds - słuchawki za tysiąc złotych, którymi nie posłuchamy muzyki

Nowe zdjęcia Motorola Moto One

comments powered by Disqus
Blog