Xiaomi Polska wznowi promocję na Mi Note 10 za 499 zł. Tym razem obejdzie się bez awantury

Xiaomi Polska wznowi promocję na Mi Note 10 za 499 zł. Tym razem obejdzie się bez awantury

Taką przynajmniej mamy nadzieję. Po nieudanej pierwszej próbie Xiaomi ponownie próbuje sprzedać nam swojego flagowca za śmiesznie niską kwotę. Tym razem sprzedaż będzie miała miejsce w sieci; w najgorszym razie zdenerwowany klient walnie z pięści w ekran komputera.

Promocja ma mieć miejsce 18 grudnia. Oficjalny komunikat Xiaomi w tej sprawie przeczytacie tutaj:

W ostatnią sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w Mi Store Galeria Mokotów, została zorganizowana promocja świąteczna, która miała na celu zwiększenie świadomości fanów marki na temat nowej lokalizacji Mi Store w Warszawie. Promocja obejmowała ponad 1600 produktów w specjalnych cenach. Produkty były dostępne w limitowanych ilościach, co było komunikowane w regulaminie promocji zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Planując wydarzenie zostały podjęte określone kroki, aby przygotować sklep na zwiększoną liczbę klientów tego dnia, m.in. zwiększona została ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym. Jak Państwo wiedzą, zainteresowanie promocją przeszło wszelkie oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów byliśmy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki. Wobec narastającej kolejki została podjęta decyzja, że sklep zostanie otwarty wcześniej, czyli o godz. 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły dokonać zakupu. Z promocji skorzystały 143 osoby. W trosce o bezpieczeństwo osób oczekujących na wejście do sklepu, wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów, około godz. 10:15 zdecydowaliśmy się na zamknięcie Mi Store. W niedzielę 15 grudnia 2019 roku salon został ponownie otwarty.

Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią, świąteczna promocja zostanie wznowiona i będzie przeprowadzona online. O jej szczegółach poinformujemy jutro, tj. w środę, 18 grudnia, do godz. 12.00.

W Xiaomi zawsze stawiamy dobro fanów naszej marki na pierwszym miejscu. Przykro nam, że w ostatnią sobotę część klientów nie mogła skorzystać ze świątecznej oferty i doświadczyła niedogodności związanych z dużą liczbą zainteresowanych promocją. Jako firma wyciągniemy z zaistniałej sytuacji ważne wnioski.


Galaxy Xcover Pro, czyli pancerniak od Samsunga

Amazfit Sports Watch 3 Star Wars Edition, czyli smartwatch dla fanów Gwiezdnych Wojen

comments powered by Disqus
Blog