Jak długo będę czekać ?


Czas oczekiwania na kod simlock dla telefonów HTC najnowsza baza wynosi od 1 minuty do 2 godzin.

Średni czas wynosi 10 minut. Czas ten obliczany jest na podstawie 50 ostatnich zamówień wykonanych przez naszych klientów.


ODBLOKUJ HTC Ameo

 

Co nasi klienci mówią o odblokowaniu

  • Co do usługi, to Era, obecnie TMOBILE spuściło mnie na drzewo (teoretycznie zdejmują simlock za darmo ale po 3 miesiącach czekania na usługę, poddałem się), na Wolumenie w Warszawie chcieli 45zł bez gwarancji, że zadziała. A tu, proszę bardzo, bez wychodzenia z domu, za 37 złotych załatwione, pomimo tego że urządzenie mogło mieć 3 rodzaje simlocków.

    Leszek - 2013-06-07 10:25:10

  • Rewelacja - szczerze polecam. Długo zastanawiałem się na skorzystaniu z tej usługi i na chwilę obecną w 100% polecam. W wolny dzień od pracy HTC Ameo odblokowany w niecałe 5 minut i to po promocyjnej cenie Raz jeszcze polecam.

    Maciej - 2011-05-30 11:07:08

  • Pozytywnie oceniam całą transakcje Dotycz HTC Ameo. Wszystko dobrze wytłumaczone od momentu zamówienia, zapłaty i otrzymania kodu , usunięcia Simlocka to czas kilku minut chciałem skorzystać z promocji Simlock za darmo . Zrobiłem film zgodnie z instrukcją , jednak nie wiem jak się przebić na stronę może jeszcze spróbuje potem.Polecam wszystkim - sciąganie simloka jest bardzo proste

    Tadeusz - 2011-04-04 23:14:02

Jak wpisać kod do telefonu HTC Ameo ?

Aby wpisać kod simlock do telefonu HTC Ameo należy wykonać następujące czynności:
1. Włącz swój telefon HTC Ameo z nieobsługiwaną kartą SIM. Jeżeli karta SIM posiada numer PIN to wpisz go.
2. Telefon poprosi o kod odblokowujący.
3. Wprowadź kod i zatwierdź.

Jeżeli telefon nie przyjmie kodu, wymagany jest również HARD RESET.

W sieci znajdziemy wiele kalkulatorów generujących kod simlocka do telefonu HTC Ameo. Niestety kod taki nie będą działał, ponieważ tylko kod pochodzący od producenta może zdjąć blokadę z telefonu HTC Ameo. Kod podawany jest na podstawie nr IMEI.